KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117321

nr 1311 7321

Oidentifierad konstnär. Omkring sekelskiftet 1900, Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 59x73 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:27:49